Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
cs_CZ: Blokový editor

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
cs_CZ: Klasický editor

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
cs_CZ: Upravit (klasický editor)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
cs_CZ: Upravit (blokový editor)

en: Change settings
cs_CZ: Změny nastavení

en: Default editor for all sites
cs_CZ: Výchozí editor pro všechny weby

en: Editor Settings
cs_CZ: Nastavení editoru

en: Default Editor
cs_CZ: Výchozí editor

[ctx: Editor Name]
en: block editor
cs_CZ: Blokový editor

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
cs_CZ: Klasický editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
cs_CZ: Upravit &#8222;%s&#8220; v blokovém editoru

en: Switch to block editor
cs_CZ: Přepnout na blokový editor

en: Switch to classic editor
cs_CZ: Přepnout na klasický editor

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení je blokový editor nahrazený klasickým editorem a uživatelé si je nemohou sami změnit.

en: Allow site admins to change settings
cs_CZ: Povolit administrátorům webů měnit nastavení

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Allow users to switch editors
cs_CZ: Povolit uživatelům přepínat mezi editory.

en: Default editor for all users
cs_CZ: Výchozí editor pro  všechny uživatele.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
cs_CZ: Aktivuje klasický editor WordPressu a původní styl stránky úprav příspěvků (TinyMCE, prvky strukturovaných informací, atd.). Podporuje starší pluginy, které rozšiřují funkce původního editoru.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
cs_CZ: Klasický editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
cs_CZ: Upravit &#8222;%s&#8220; v klasickém editoru

en: Settings
cs_CZ: Nastavení
