Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (26 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
nb_NO: Blokkredigering

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
nb_NO: Klassisk redigering

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
nb_NO: Rediger (klassisk redigering)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
nb_NO: Rediger (blokkredigering)

en: Change settings
nb_NO: Endre innstillinger

en: Default editor for all sites
nb_NO: Standard redigeringsverktøy for alle nettsteder

en: Editor Settings
nb_NO: Innstillinger for redigeringsverktøyet

en: Default Editor
nb_NO: Standard redigeringsverktøy

[ctx: Editor Name]
en: block editor
nb_NO: blokkredigering

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
nb_NO: klassisk redigering

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
nb_NO: Rediger &#8220;%s&#8221; i blokkredigeringsverktøyet

en: Switch to block editor
nb_NO: Bytt til blokkredigering

en: Switch to classic editor
nb_NO: Bytt til klassisk redigering

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
nb_NO: Som standard blir blokkredigering erstattet av med den klassiske redigeringen og brukere kan ikke selv bytte redigeringsverktøy.

en: Allow site admins to change settings
nb_NO: Tillat nettstedsadministratorer å endre innstillingene

en: Editor
nb_NO: Redigeringsverktøy

en: No
nb_NO: Nei

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Allow users to switch editors
nb_NO: Tillat brukere å bytte redigeringsverktøy

en: Default editor for all users
nb_NO: Standard redigeringsverktøy for alle brukere

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
nb_NO: https://nb.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
nb_NO: Bidragsytere til WordPress

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
nb_NO: Aktiverer klassisk redigering og det gamle oppsettet på Rediger innlegg-siden (TinyMCE, metabokser osv.). Støtter eldre utvidelser som ut supplerer denne siden.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
nb_NO: Klassisk redigering

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
nb_NO: Rediger &#8220;%s&#8221; i det klassiske redigeringsverktøyet

en: Settings
nb_NO: Innstillinger
