Plugins - Insert Headers and Footers - Stable (latest release) - en to sv_SE translation catalogue (29 entries)

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
sv_SE: Du har inte behörighet att redigera denna sida.

en: Sorry, only have read-only access to this page. Ask your administrator for assistance editing.
sv_SE: Har bara skrivskyddad åtkomst till denna sida. Be din administratör om hjälp med redigering.

note: translators: %s: The `</body>` tag
en: These scripts will be printed above the closing %s tag.
sv_SE: Dessa skript kommer att skrivas ut innan taggen %s avslutas.

note: translators: %s: The `<head>` tag
en: These scripts will be printed just below the opening %s tag.
sv_SE: Dessa skript kommer att skrivas ut direkt efter att taggen %s öppnats.

en: Scripts in Body
sv_SE: Skript i huvudinnehåll

note: translators: %s: The `<head>` tag
en: These scripts will be printed in the %s section.
sv_SE: Dessa skript kommer skrivas i sektionen %s.

en: Get the best WordPress Coming Soon Page plugin
sv_SE: Skaffa det bästa WordPress-tillägget för ”Kommer snart”-sida

en: Best WordPress Lead Generation Plugin
sv_SE: Det bästa WordPress-tillägget för generering av leads

en: Like this plugin? Check out our other WordPress plugins:
sv_SE: Gillar du detta tillägg? Kolla in våra andra WordPress-tillägg:

en: Our WordPress Plugins
sv_SE: Våra WordPress-tillägg

en: Boost Your WordPress SEO
sv_SE: Förbättra din WordPress SEO

en: Improve WordPress Security
sv_SE: Förbättra WordPress-säkerhet

en: Speed Up WordPress
sv_SE: Snabba upp WordPress

en: Some of our popular guides:
sv_SE: Några av våra populära guider:

en: WPBeginner blog
sv_SE: WPBeginner-blogg

note: translators: %s: Link to WPBeginner blog
en: Want to take your site to the next level? Check out our daily free WordPress tutorials on %s.
sv_SE: Vill du ta din webbplats till nästa nivå? Kolla då in våra dagliga gratis WordPress-guider på %s.

en: Improve Your Site
sv_SE: Förbättra din webbplats

en: Save
sv_SE: Spara

en: Scripts in Footer
sv_SE: Skript i sidfoten

en: Scripts in Header
sv_SE: Skript i sidhuvud

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: to configure the plugin.
sv_SE: att konfigurera tillägget.

en: Click here
sv_SE: Klicka här

note: translators: %s: Name of this plugin
en: Thank you for installing %1$s!
sv_SE: Tack för att du installerar %1$s!

en: Settings Saved.
sv_SE: Inställningar sparade.

en: Invalid nonce specified. Settings NOT saved.
sv_SE: Ogiltig engångskod specificerad. Inställningar har INTE sparats.

en: nonce field is missing. Settings NOT saved.
sv_SE: fältet för engångskod saknas. Inställningar har INTE sparats.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sv_SE: Du har inte behörighet att komma åt denna sida.

note: Description of the plugin
en: Allows you to insert code or text in the header or footer of your WordPress blog
sv_SE: Gör att du kan infoga kod eller text i sidhuvudet eller sidfoten på din WordPress-blogg
