Plugins - - en to nb_NO translation catalogue (300 entries)

en: %s integration
nb_NO: %s integrasjon

en: (empty)
nb_NO: (tom)

en: (recommended)
nb_NO: (anbefalt)

en: <a href="%1$s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%2$s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
nb_NO: <a href="%1$s">Oppgrader til Mailchimp for WordPress Premium</a> eller <a href="%2$s">les mer om Mailchimps e-handlesfunksjoner</a>.

en: <strong>Warning: </strong> enabling this may affect your <a href="%s">GDPR compliance</a>.
nb_NO: <strong>Advarsel: </strong> Å skru på dette kan påvirke din <a href="%s">samsvar med personvernreglene</a>.

en: A total of %d lists were found in your Mailchimp account.
nb_NO: Totalt %d lister ble funnet på din Mailchimp-konto.

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: API Settings
nb_NO: API-innstillinger

en: Above Element
nb_NO: Over element

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Add dynamic form variable
nb_NO: Legg til dynamisk skjemavariabel

en: Add list fields to any of your selected lists.
nb_NO: Legg til listefelter til hvilken som helst av de valgte lister.

en: Add more fields
nb_NO: Legg til flere felter

en: Add new form
nb_NO: Legg til nytt skjema

en: Add to form
nb_NO: Legg til i skjema

en: Add-ons
nb_NO: Tillegg

en: After billing details
nb_NO: Etter faktureringsdetaljer

en: After customer details
nb_NO: Etter kundedetaljer

en: After email field
nb_NO: Etter e-postfeltet

en: After order notes
nb_NO: Etter ordrenotater

en: After shipping details
nb_NO: Etter fraktdetaljer

en: Agree to terms
nb_NO: Godta vilkårene

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
nb_NO: Tillat oss å anonymt spore hvordan denne modulen brukes til å hjelpe oss med å gjøre den bedre tilpasset dine behov.

en: Already subscribed
nb_NO: Allerede abonnert

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
nb_NO: Har du glede du denne utvidelsen? Premium-tillegget låser opp flere kraftige funksjoner. <a href="%s">Finn ut om alle fordelene nå</a>.

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
nb_NO: Er du sikker på at du vil deaktivere dobbel påmelding?

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
nb_NO: Bli varslet hver gang noen abonnenrer? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> lar deg sette opp e-postvarslinger for dine skjema.

en: Before submit button
nb_NO: Før Send inn-knappen

en: Below Element
nb_NO: Under element

en: Blue Theme
nb_NO: Blå tema

en: CONNECTED
nb_NO: TILKOBLET

en: Checkbox label text
nb_NO: Tekst til sjekkboks

en: Checkboxes
nb_NO: Sjekkbokser

en: Checked
nb_NO: Valgt

en: Checkout for WooCommerce: After account info
nb_NO: Kassen i WooCommerce: Etter kontoinformasjon

en: Checkout for WooCommerce: After customer info
nb_NO: Kassen i WooCommerce: Etter kundeinformasjon

en: Checkout for WooCommerce: Before complete order button
nb_NO: Kassen i WooCommerce: Foran fullfør ordre-knappen

en: Choice type
nb_NO: Valgtype

en: Choices
nb_NO: Valg

en: Choose a field to add to the form
nb_NO: Velg et felt for å legge til i skjemaet

en: City
nb_NO: By

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
nb_NO: Klikk på navnet på en integrasjon for å redigere alle innstillinger som er spesifikke for den integreringen.

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
nb_NO: Klikk følgende knapp for å få Mailchimp fo WordPress til observere dine endringer.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
nb_NO: Klikke på følgende lenker for å komme til riktig skjermbilde.

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Configure this integration
nb_NO: Konfigurer denne integrasjonen

en: Country
nb_NO: Land

en: Dark Theme
nb_NO: Mørk tema

en: Data from a cookie.
nb_NO: Data fra informasjonskapsel.

en: Data from the URL or a submitted form.
nb_NO: Data fra URL eller innsendt skjema.

en: Debug Log
nb_NO: Feilsøkingslogg

en: Default Value
nb_NO: Standardverdi

en: Default sign-up form
nb_NO: Standard påmeldingsskjema

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
nb_NO: Bestemmer hvilke hendelser som skal skrives til <a href="%s">feilsøkingsloggen</a> (se nedenfor).

en: Dismiss this notice.
nb_NO: Avvis notatet.

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
nb_NO: Viser ditt abonnementskjema for Mailchimp for WordPress.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
nb_NO: Vil du opprette mer enn ett skjema? Vår Premium-tillegg gjør det nettopp det! <a href="%s">Ta en titt på alle Premium-fordelene</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
nb_NO: Ønsker du å spore alle WooCommerce-ordre i Mailchimp slik at du kan sende e-poster basert på kjøpsaktiviteten til dine abonnenter?

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Done! Mailchimp lists renewed.
nb_NO: Utført! Mailchimp-lister fornyet.

en: Double opt-in?
nb_NO: Dobbel påmelding?

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksliste

en: Edit Form
nb_NO: Rediger skjema

en: Edit list fields for
nb_NO: Rediger listefelter for

en: Edit this list in Mailchimp
nb_NO: Rediger denne listen i Mailchimp

en: Email address
nb_NO: E-postadresse

en: Empty Log
nb_NO: Tøm logg

en: Enable Google reCaptcha
nb_NO: Aktiver Google reCaptcha

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
nb_NO: Aktiver integrasjonen %s? Dette vil legge til en påloggingsboks i skjemaet.

en: Enabled?
nb_NO: Aktivert?

en: Enter form title here
nb_NO: Skriv inn tittelen på skjema her

en: Enter the HTML code for your form fields..
nb_NO: Skriv inn HTML-koden for skjemafeltene...

en: Enter the title of your sign-up form
nb_NO: Skriv inn tittelen på påmeldingsskjemaet ditt

en: Enter your form title..
nb_NO: Skriv inn tittelen på skjemaet...

en: Error connecting to Mailchimp:
nb_NO: Feil i kobling til MailChimp:

en: Errors & warnings only
nb_NO: Kun feil og varsler

en: Everything
nb_NO: Alt

en: Example: %s
nb_NO: Eksempel: %s

en: Example: My tag, another tag
nb_NO: Eksempel: Mitt stikkord, et annet stikkord

en: Failed to renew your lists. An error occured.
nb_NO: Mislyktes i å fornye listen. En feil oppsto.

en: Fetching Mailchimp lists
nb_NO: Henter Mailchimp-lister

en: Field label
nb_NO: Felt-etikett

en: Field type
nb_NO: Felttype

en: Fields
nb_NO: Felter

en: Filter..
nb_NO: Filtrer...

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Form Appearance
nb_NO: Skjemautseende

en: Form Fields
nb_NO: Skjemafelter

en: Form Messages
nb_NO: Skjemameldinger

en: Form Settings
nb_NO: Skjemainnstillinger

en: Form Style
nb_NO: Skjemastil

en: Form Themes
nb_NO: Temaer for skjema

en: Form action
nb_NO: Felthandling

en: Form behaviour
nb_NO: Skjemaoppførsel

en: Form code
nb_NO: Skjemakode

en: Form fields
nb_NO: Skjemafelter

en: Form not found.
nb_NO: Skjema ikke funnet.

en: Form preview
nb_NO: Forhåndsvisning av skjema

en: Form saved.
nb_NO: Skjema lagret.

en: Form variables
nb_NO: Skjemavariabler

en: Forms
nb_NO: Skjemaer

en: Found a bug? Please <a href="%s">open an issue on GitHub</a>.
nb_NO: Funnet en feil? Vennligst <a href="%s">åpne en sak på GitHub</a>.

en: Frequently Asked Questions
nb_NO: Ofte stilte spørsmål

en: General error
nb_NO: Generell feil

en: Get your API key here.
nb_NO: Få din API-nøkkel her.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
nb_NO: Angitt e-postadresse er allerede abonnert, takk!

en: Given email address is not subscribed.
nb_NO: Angitte e-postadresse er ikke abonnert.

en: Go back
nb_NO: Gå tilbake

en: Google reCAPTCHA Secret Key
nb_NO: Google reCAPTCHA hemmelig nøkkel

en: Google reCAPTCHA Site Key
nb_NO: Google reCAPTCHA nettstedsnøkkel

en: Green Theme
nb_NO: Grønn tema

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
nb_NO: HTML-koder som %s er tillatt i etikettteksten.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
nb_NO: HTML-koder som %s er tillatt i meldingsfeltene.

en: Here's how:
nb_NO: Her er hvordan:

en: Here's some info on solving common connectivity issues.
nb_NO: Her er litt informasjon om hvordan løse vanlige tilkoblingsproblemer.

en: Hide form after a successful sign-up?
nb_NO: Skjul skjema etter vellykkt påmelding?

en: I have read and agree to the terms & conditions
nb_NO: Jeg har lest og godtar betingelsene

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
nb_NO: Hvis du gjør det, vennligst <a href="%s">gi oss en 5 ★ rating på WordPress.org</a>. Det ville være til stor hjelp for oss.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
nb_NO: Hvis du vil laste inn noen standard CSS-stiler, velger du "grunnleggende formateringsstiler" eller velg en av fargetemaene

en: Implicit?
nb_NO: Implisitt?

en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Inherit from %s theme
nb_NO: Arv fra temaet %s

en: Initial value
nb_NO: Opprinnelig verdi

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Interest categories
nb_NO: Interessekategorier

en: Invalid email address
nb_NO: Ugyldig e-postadresse

en: Is this field required?
nb_NO: Er dette feltet påkrevd?

en: Knowledge Base
nb_NO: Kunnskapsbase

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
nb_NO: Legg igjen tomt eller skriv inn <code>0</code> for ingen omdirigering. Bruker eller den komplette (absolutte) URL, inkludert <code>http://</code>.

en: Leave this field empty if you're human:
nb_NO: La dette feltet stå tomt om du er en person:

en: Left of Element
nb_NO: Venstre for element

en: Light Theme
nb_NO: Lys tema

en: Link to your terms & conditions page
nb_NO: Lenke til din side for tjenestebetingelser

en: List Name
nb_NO: Navn på listen

en: List choice
nb_NO: Listevalg

en: List fields
nb_NO: Listefelter

en: Lists this form subscribes to
nb_NO: Lister dette skjema abonnerer på

en: Load some default CSS?
nb_NO: Last inn noe standard CSS?

en: Loading... Please wait.
nb_NO: Laster... vennligst vent

en: Log file is not writable.
nb_NO: Loggfilen er ikke skrivbar.

en: Log in to your Mailchimp account.
nb_NO: Logg inn på din Mailchimp-konto.

en: Log successfully emptied.
nb_NO: Loggen er tømt.

en: Looking for help?
nb_NO: Leter du etter hjelp?

en: Looks like your server is blocked by Mailchimp's firewall. Please contact Mailchimp support and include the following reference number: %s
nb_NO: Det ser u til at ditt nettsted er blokkert av brannveggen hos Mailchimp. Vennligst kontakt Mailchimp brukerstøtte og inkluder følgende referansenummer: %s

en: Mailchimp API Settings
nb_NO: Mailchimp API-innstillinger

en: Mailchimp Lists
nb_NO: Mailchimp-lister

en: Mailchimp Sign-Up Form
nb_NO: Mailchimp registreringsskjema

en: Mailchimp for WordPress by ibericode. Adds various highly effective sign-up methods to your site.
nb_NO: Mailchimp for WordPress av ibericode. Legger forskjellige høyst effektive registreringsmetoder til ditt nettsted.

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Please <a href="%s">help translate the plugin using your WordPress.org account</a>.
nb_NO: Mailchimp for WordPress trenger oversettelser. Er utvidelsen ikke oversatt til ditt språk, eller finner du feil eller mangler i denne oversettelsen? Å hjelpe til er enkelt! Vennligst <a href="%s">hjelp til å oversete utvidelsen med din WordPress.org-konto</a>.

en: Mailchimp list
nb_NO: MailChimp liste

en: Mailchimp opt-in
nb_NO: Mailchimp samtykke

en: Mailchimp returned the following error:
nb_NO: Mailchimp returnerte følgende feil:

en: Mailchimp specific settings
nb_NO: Spesifikke innstillinger for Mailchimp

en: Max
nb_NO: Maks

en: Messages
nb_NO: Meldinger

en: Miscellaneous settings
nb_NO: Diverse innstillinger

en: NOT CONNECTED
nb_NO: FRAKOBLET

en: Name
nb_NO: Navn

en: Newsletter
nb_NO: Nyhetsbrev

en: No
nb_NO: Nei

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
nb_NO: Ingen tilgjengelige felter. Valgte du en Mailchimp-konto i skjemainnstillinger?

en: No list selected
nb_NO: Ingen liste valgt

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
nb_NO: Ingen lister funnet, <a href="%s">er du koblet til Mailchimp</a>?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
nb_NO: Ingen lister funnet. Er du <a href="%s">koblet til Mailchimp</a>?

en: No lists were found in your Mailchimp account
nb_NO: Ingen lister ble funnet på din Mailchimp-konto

en: Not installed
nb_NO: Ikke installert

en: Not subscribed
nb_NO: Ikke abonnert

en: Nothing here. Which means there are no errors!
nb_NO: Ingenting her. Det betyr at det ikke er noen feil!

en: Once a month
nb_NO: En gang i månenden

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
nb_NO: Oops. Noe gikk galt. Vennligst prøv igjen senere.

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: Order #%d
nb_NO: Ordre #%d

en: Other
nb_NO: Annet

en: Other Settings
nb_NO: Andre innstillinger

en: Other plugins by ibericode
nb_NO: Andre utvidelser av ibericode

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Please ensure %1$s has the proper <a href="%2$s">file permissions</a>.
nb_NO: Pass på at %1$s har de riktige <a href="%2$s">filrettighetene</a>.

en: Please fill in the required fields.
nb_NO: Vennligst fyll ut påkrevde felter.

en: Please provide a valid email address.
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse.

en: Please select at least one list.
nb_NO: Vennligst velg mint én liste.

en: Pop-ups or boxes that slide-in with a newsletter sign-up form. A sure-fire way to grow your email lists.
nb_NO: Oppsprettsbokser som glir inn med et abonnementssskjema for nyhetsbrev. En sikker måte å forstørre dine e-postlister.

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Pre-check the checkbox?
nb_NO: Forhåndsvelg sjekkboksen?

en: Preselect
nb_NO: Forhåndsvalgt

en: Privacy-friendly analytics plugin that does not use any external services.
nb_NO: Personvernvennlig utvidelse som ikke bruker noen eksterne tjenester.

en: Property of the current page or post.
nb_NO: Egenskapen til den gjeldende side eller post.

en: Radio buttons
nb_NO: Radioknapper

en: Read more about common connectivity issues.
nb_NO: Les mer om vanlige problemer med tilkobling.

en: Red Theme
nb_NO: Rød tema

en: Redirect to URL after successful sign-ups
nb_NO: Omdirigere til URL etter vellykkede påmeldinger

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Renew Mailchimp lists
nb_NO: Oppfrisk Mailchimp-lister

en: Replace interest groups?
nb_NO: Erstatte interessegrupper?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
nb_NO: Erstattet med formrespons (suksess- eller feilmeldinger).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
nb_NO: Erstattet med antall abonnenter på de valgte listen(e)

en: Required field missing
nb_NO: Obligatorisk felt mangler

en: Resource does not exist.
nb_NO: Ressursen finnes ikke.

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
nb_NO: For øyeblikket er modulen konfigurert til kun å logge feil og advarsler.

en: Right of Element
nb_NO: Høyre for element

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
nb_NO: Velg "nei" hvis du vil legge til de valgte interessene til eventuelle tidligere valgte interesser ved oppdatering av en abonnent.

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
nb_NO: Velg "ja" hvis sjekkboksen vises på et merkelig sted.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
nb_NO: Velg "ja" hvis sjekkboksen skal forhåndsvelges.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
nb_NO: Velg "ja" hvis du vil at folk skal bekrefte e-postadressen før de blir abonnenter (anbefalt)

en: Select "yes" if you want to subscribe people without asking them explicitly.
nb_NO: Velg "ja" om du ønsker å abonnere folk uten eksplisitt å spørre dem.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
nb_NO: Velg "ja" hvis du vil oppdatere eksisterende abonnenter med innsendt data.

en: Select "yes" to enable Google reCAPTCHA spam protection for this form.
nb_NO: Velg 'ja' for å slå på Google reCAPTCHA spambeskyttelse for dette skjemaet.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
nb_NO: Velg "ja" for å skjule skjemafeltene etter en vellykket påmelding.

en: Select a Mailchimp list
nb_NO: Velg en Mailchimp-liste

en: Select the Mailchimp list to subscribe to.
nb_NO: Velg Mailchimp-listen å abonnere på.

en: Select the form to show
nb_NO: Velg skjema til å vise

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
nb_NO: Velg listen(e) som folk som merker av i boksen skal abonnere på.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
nb_NO: Velg listen(e) som folk som sender inn dette skjemaet skal abonnere på.

en: Separate multiple values with a comma.
nb_NO: Adskill flere verdier med komma.

en: Set your sign-up label text and whether it should be pre-checked.
nb_NO: Angi teksten for registreringsetiketten og om den skal vøre forhåndsvalgt.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Showing the first 20 choices.<br> All %d choices will be displayed when viewing the form.
nb_NO: Viser de første 20 valgene.<br>Alle %d valgene vil bli vist når man ser på skjemaet.

en: Sign me up for the newsletter!
nb_NO: Registrer meg for nyhetsbrevet!

en: Sign up
nb_NO: Registrer

en: Sign-up checkbox
nb_NO: Avkrysningsboks for registrering

en: Sign-up to our newsletter?
nb_NO: Abonner på vårt nyhetsbrev?

en: State
nb_NO: Stat

en: Street Address
nb_NO: Gateadresse

en: Submit button
nb_NO: Send inn knappen

en: Submitting...
nb_NO: Sender inn...

en: Subscribe
nb_NO: Abonnér

en: Subscribe to our newsletter.
nb_NO: Abonner på vårt nyhetsbrev.

en: Subscriber tags
nb_NO: Abonnent-stikkord

en: Subscribers
nb_NO: Abonnenter

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
nb_NO: Vellykket! Den hurtigbufrede konfigurasjonen for dine Mailchimp-lister har blitt fornyet.

en: Successfully subscribed
nb_NO: Abonnement vellykket

en: Super flexible forms using native HTML. Just like Mailchimp for WordPress forms but for other purposes, like a contact form.
nb_NO: Superfleksible skjema som bruker ren HTML. Akkurat som med Mailchimp for WordPress-skjema, men for andre formål, som et kontaktskjema.

en: Text to prefill this field with.
nb_NO: Tekst til å forhåndsfylle feltet med.

en: Text to show when field has no value.
nb_NO: Tekst til å vise når feltet ikke har noe verdi.

en: Thank you, your records have been updated!
nb_NO: Takk, dine oppføringer er oppdatert!

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
nb_NO: Takk, din abonnementsforsørsel var vellykket. Vennligst sjekk din innboks for å bekrefte.

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
nb_NO: API-nøkkelen for å koble til din Mailchimp-konto.

en: The URL of the page.
nb_NO: URL til siden.

en: The current date. Example: %s.
nb_NO: Nåværende dato. Eksempel: %s.

en: The current time. Example: %s.
nb_NO: Nåværende klokkeslett. Eksempel: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
nb_NO: E-postadressen til gjeldende besøkende (hvis kjent).

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
nb_NO: Følgende liste over variabler kan brukes til å <a href="%s">legge til noe dynamisk innhold i skjemaet eller suksess- og feilmeldinger</a>.

en: The form may look slightly different than this when shown in a post, page or widget area.
nb_NO: Skjemaet kan se litt annerledes ut enn dette når den vises i et innlegg, side eller widgetområde.

en: The given value does not look like a valid Mailchimp API key.
nb_NO: Den angitte verdien likner ikke på en Mailchimp API-nøkkel.

en: The listed tags will be applied to all subscribers added or updated by this form.
nb_NO: De listede merkelappene vil bli satt på alle nye abonnenter lagt til gjennom dette skjemaet,

en: The path of the page.
nb_NO: Sti til siden.

en: The property of the currently logged-in user.
nb_NO: Egenskapen til den innloggede brukeren.

en: The selected Mailchimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
nb_NO: De valgte Mailchimp-listene krever ikke-standard felter, som kan hindre at denne integrasjonen virker.

en: The site's language. Example: %s.
nb_NO: Språk på siden. Eksempel: %s.

en: The table below shows all available integrations.
nb_NO: Tabellen under viser alle tilgjengelige integrasjoner.

en: The text that shows when a general error occured.
nb_NO: Teksten som vises når det oppstår en generell feil.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
nb_NO: Teksten som vises når et obligatorisk felt for de valgte listen(e) mangler.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
nb_NO: Teksten som vises når en e-postadresse har abonnert på de valgte listen(e).

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
nb_NO: Teksten som vises når en eksisterende abonnent er oppdatert.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
nb_NO: Teksten som vises når en ugyldig e-postadresse er oppgitt.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
nb_NO: Teksten som viser når den oppgitte e-posten allerede abonnerer på de valgte listen(e).

en: The visitor's IP address. Example: %s.
nb_NO: Besøkendes IP-adresse. Eksempel: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
nb_NO: Det er ingen skjema med ID %d, kanskje den ble slettet?

en: This allows you to personalise your form or response messages.
nb_NO: Dette lar deg personliggjøre skjemaet eller svarmeldinger.

en: This field is marked as required in Mailchimp.
nb_NO: Dette feltet er markert som påkrevet av Mailchimp.

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
nb_NO: Dette feltet vil tillate besøkende å velge en liste for å abonnere på.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
nb_NO: Dette feltet vil tillate besøkende å velge om de ønsker å abonnere eller utmelde

en: This is a premium feature. Please upgrade to Mailchimp for WordPress Premium to be able to use it.
nb_NO: Dette er en premium-funksjon. Vennligst oppgrader til Mailchimp for WordPress Premium for å bruke den.

en: This is what we track.
nb_NO: Dette er hva vi sporer.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
nb_NO: Denne utvidelsen er ikke utviklet av eller tilknyttet Mailchimp på noen måte.

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
nb_NO: For å legge til flere felter i skjemaet må du først opprette disse feltene i Mailchimp.

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
nb_NO: For å komme i gang med Mailchimp for WordPress Premium,vennligst <a href="%s">oppgi din Mailchimp API-nøkkel på innstillingssiden till utvidelsen</a>.

en: To which Mailchimp lists should this form subscribe?
nb_NO: På hvilke Mailchimp-lister skal dette skjemaet abonnere?

en: Unchecked
nb_NO: Ikke valgt

en: Unsubscribed
nb_NO: Utmeldt

en: Update existing subscribers?
nb_NO: Oppdatere eksisterende abonnenter?

en: Updated
nb_NO: Oppdatert

en: Upgrade to Premium
nb_NO: Oppgrader til Premium

en: Usage Tracking
nb_NO: Sporing av bruk

en: Use double opt-in?
nb_NO: Bruk dobbel påmelding?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
nb_NO: Bruk kort kode %s for å vise dette skjemaet i et innlegg, side eller tekst-modul.

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
nb_NO: Vil du tilpasse stilen på skjemaet ditt? <a href="%s">Prøv vår stilbygger</a> & rediger utseendet på skjemaene dine med bare noen få klikk.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
nb_NO: Vi har noen ressurser tilgjengelig for å hjelpe deg i riktig retning.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may affect your GDPR compliance.
nb_NO: Vi anbefaler sterkt å beholde dobbeltsamtykke påslått. Å slå av dobbeltsamtykke kan påvirke ditt samsvar med personvernreglene.

en: What does this do?
nb_NO: Hva gjør denne?

en: What is the name of this form?
nb_NO: Hva er navnet på dette skjemaet?

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
nb_NO: Teksten som vises når ingen lister er valgt.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
nb_NO: Teksten som vises når den oppgitte e-postadressen ikke er på de valgte listen(e).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
nb_NO: Teksten som vises når den oppgitte e-postadressen er utmeldt fra de valgte listen(e).

en: Wrap in paragraph tags?
nb_NO: Pakke i avsnittetiketter?

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You are here:
nb_NO: Du er her:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
nb_NO: Du kan redigere ditt abonnementskjema i <a href="%s">skjemainnstillinger i Mailchimp for WordPress</a>.

en: You defined your Mailchimp API key using the <code>MC4WP_API_KEY</code> constant.
nb_NO: Du definerte din Mailchimp API-nøkkel gjennom konstanten <code>MC4WP_API_KEY</code>.

en: You were successfully unsubscribed.
nb_NO: Ditt abonnement ble stoppet.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
nb_NO: Du har bruk Mailchimp for WordPress en tid nå. Vi håper du liker den!

en: Your "subscribed" message will not show when redirecting to another page, so make sure to let your visitors know they were successfully subscribed.
nb_NO: Din abonnert-melding vil ikke vises ved videresending til en annen side, så pass på å la dine besøkende vite at de fikk abonnert.

en: Your Mailchimp API key
nb_NO: Din Mailchimp API-nøkkel

en: Your Mailchimp Account
nb_NO: Din MailChimp-konto

en: Your email address
nb_NO: Din e-postadresse

en: ZIP
nb_NO: Postnummer
