Themes - Hello Elementor - en to cs_CZ translation catalogue (40 entries)

note: Description of the theme
en: A plain-vanilla & lightweight theme for Elementor page builder
cs_CZ: Čistá a jednoduchá šablona pro tvorbu stránek v Elementoru

en: Create a custom header with multiple options
cs_CZ: Vytvořte vlastní header s více možnostmi

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontálně

en: Logo Width
cs_CZ: Šířka loga

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Gap
cs_CZ: Mezera

en: Content Width
cs_CZ: Šířka obsahu

en: Full Width
cs_CZ: Celá šířka

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Layout
cs_CZ: Rozvržení

en: Update Elementor
cs_CZ: Aktualizuj Elementor

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Tagline
cs_CZ: Slogan

en: Go Pro
cs_CZ: Zakoupit verzi Pro

en: All rights reserved
cs_CZ: Všechna práva jsou vyhrazena

en: Copyright
cs_CZ: Autorská práva

en: Create Header
cs_CZ: Vytvořit záhlaví

en: Title
cs_CZ: Název

en: Color
cs_CZ: Barva

en: — Select a Menu —
cs_CZ: Vyberte Menu

en: There are no menus in your site.
cs_CZ: Na vašem webu nejsou žádné nabídky (menu).

en: Hello theme is a lightweight starter theme. We recommend you use it together with Elementor Page Builder plugin, they work perfectly together!
cs_CZ: Hello šablona je jednoduchá a rychlá. Doporučujeme ji používat dohromady s Elementor Page Builder pluginem, dohromady fungují perfektně!

en: Thanks for installing Hello Theme!
cs_CZ: Děkujeme za instalaci Hello šablony!

en: Install Elementor
cs_CZ: Instalovat Elementor

en: Activate Elementor
cs_CZ: Aktivovat Elementor

en: Learn more about Elementor
cs_CZ: Zjistit více o Elementoru

en: Hello theme is a lightweight starter theme designed to work perfectly with Elementor Page Builder plugin.
cs_CZ: Hello šablona je jednoduchá šablona vytvořená pro perfektní fungování spolu s Elementor Page Builder pluginem

en: Comments are closed.
cs_CZ: Komentáře jsou uzavřené.

[ctx: comments title]
en: One Response
cs_CZ: Jedna odpověď

en: Search results for:
cs_CZ: Výsledky vyhledávání pro:

en: It seems we can't find what you're looking for.
cs_CZ: Vypadá to, že bohužel nemůžeme najít to, co hledáte.

note: Translators: HTML arrow
en: %s older
cs_CZ: %s starší

note: Translators: HTML arrow
en: newer %s
cs_CZ: novější %s

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Tagged
cs_CZ: Označeno tagem

en: It looks like nothing was found at this location.
cs_CZ: Patrně jste chtěli zobrazit stránku, která se na webu bohužel nenacházím, promiňte!

en: The page can&rsquo;t be found.
cs_CZ: Omlouváme se, ale stránka nebyla nalezena.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s Response | %1$s Responses
cs_CZ[0]: %1$s komentář
cs_CZ[1]: %1$s komentáře
cs_CZ[2]: %1$s komentářů

note: Author of the theme
en: Elementor Team
cs_CZ: Elementor tým
