Themes - Hello Elementor - en to nb_NO translation catalogue (18 entries)

note: Description of the theme
en: A plain-vanilla & lightweight theme for Elementor page builder
nb_NO: Et enkelt lettvekts-tema for Elementor sidebygger

en: Hello theme is a lightweight starter theme. We recommend you use it together with Elementor Page Builder plugin, they work perfectly together!
nb_NO: Hello-temaet er et lettvekts start-tema. Vi anbefaler at du bruker det sammen med  sidebygger-utvidelsen Elementor, de virker perfekt sammen!

en: Thanks for installing Hello Theme!
nb_NO: Takk for at du installerte Hello Theme!

en: Install Elementor
nb_NO: Installer Elementor

en: Activate Elementor
nb_NO: Aktiver Elementor

en: Learn more about Elementor
nb_NO: Lær mer om Elementor

en: Hello theme is a lightweight starter theme designed to work perfectly with Elementor Page Builder plugin.
nb_NO: Hello temaet er et lettvekts start-tema designet til å virke perfekt sammen med  Elementor sidebygger-utvidelsen.

en: Home
nb_NO: Hjem

note: Translators: HTML arrow
en: newer %s
nb_NO: nyere %s

note: Translators: HTML arrow
en: %s older
nb_NO: %s eldre

en: Comments are closed.
nb_NO: Kommentarer er stengt.

en: Search results for:
nb_NO: Søkeresultater for:

en: Tagged
nb_NO: Merket

en: It seems we can't find what you're looking for.
nb_NO: Det ser ikke ut til at vi fant det du søkte etter.

en: It looks like nothing was found at this location.
nb_NO: Det ser ut til at ingenting ble funnet på denne adressen.

en: The page can&rsquo;t be found.
nb_NO: Denne siden ble ikke funnet.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s Response | %1$s Responses
nb_NO[0]: %1$s kommentar
nb_NO[1]: %1$s kommentarer

[ctx: comments title]
en: One Response
nb_NO: Én kommentar
